O našem včelařství

Rodinné včelařství Košíčkovi jsme založili s mojí ženou v roce 2021. Právě tehdy jsme se rozhodli, po mnohaletých zkušenostech, nabízet naše poctivé včelí produkty nejen v rodině, ale i široké veřejnosti - tedy vám všem.

V naší nabídce rodinného včelařství najdete velkou spoustu klasických přírodních medů, o jejíchž výrobu se stará především Jan. Kromě těch klasických však připravujeme i ochucené medy, které jsou doplněné např. o koření, bylinky, ořechy nebo výtažky ovoce. O jejich přípravu se naopak stará Martina. Ačkoliv ochucení medu může vypadat jako moderní způsob jeho úpravy, je tu s námi již stovky let. Med tímto způsobem upravovaly už naše babičky a prababičky, domnívaly se totiž, že takto upravený med má ještě větší léčivé a zdraví prospěšné schopnosti.

Během získávání a přípravy medu vznikají i další včelí produkty. Nejčastějším a nejznámějším je včelí vosk, propolis, včelí pyl nebo mateří kašička. My jsme se rozhodli postupně zařadit do naší nabídky i tyto produkty, a to konkrétně mezi včelařské produkty.

Všechny naše výrobky pochází výhradně a pouze z našich vlastních včelínů, které se nacházejí na jižní Moravě, konkrétně v Moravském Krumlově a jeho přilehlém okolí. Jedná se o ideální místo s velmi čistým prostředím, Národní přírodní rezervací Krumlovsko – rokytenské slepence, druhově velmi bohatou vegetací nebo velkou spoustou druhů chráněných živočichů. Zakládáme si na tom, aby kvalita našich medových produktů byla co nejvyšší, aby vám naše medy chutnaly a rádi jste se k nám pro ně zase vraceli. Nedávno jsme také získali ocenění regionálního produktu.

Rodinné včelařství Košíčkovi z Moravského Krumlova
Kvalitní včelí produkty, výhradně z vlastních včelínů, které pro Vás s láskou připravujeme.
medovydarek.cz
Copyright © 2024 medovydarek.cz | Shop by
Copyright © 2024 medovydarek.cz
Shop by