Kde si mohu osobně objednávku vyzvednout?

V případě, že jste si objednali naše medové produkty a chcete si je osobně vyzvednout, je to možné v Cukrárně Z&M, kterou najdete na nám. T.G.M 45 v Moravském Krumlově.

Med nakupujete nebo vyrábíte vlastní?

Veškeré medy a včelí produkty jsou výhradně z naší produkce, z našich vlastních včelínů z jižní Moravy.

Jaké velikosti medů prodáváte?

Vždy záleží na konkrétním produktu. Některé mohou být pouze v jedné velikosti, některé ve více velikostech. Varianty daného produktu snadno zjistíte přímo na stránce s produktem.

Je možné si objednávku vyzvednout osobně?

Samozřejmě, možnost osobního odběru si zvolíte v posledním kroku objednávky.

Jak mohu objednávku zaplatit?

Platbu si vyberete v posledním kroku objednávky. Využít můžete platbu převodem na účet, QR platbu nebo online platbu kartou / Apple Pay, popř. další možnosti na platební bráně a dobírku.

Jaká je cena přepravy?

Cena přepravy se dynamicky mění podle celkové váhy objednávky. Nejsnazší způsob, jak zjistit cenu přepravy za konkrétní produkty v košíku, je pokračovat na druhý krok objednávky, kde vám e-shop nabídne přesnou cenu za přepravu za vaše produkty.

Je možné poslat zboží přes Zásilkovnu?

Ano, je to možné, avšak v případě většího množství produktů a při překročení váhy 5 kg vám e-shop nabídne jiný způsob přepravy.

Jaké přepravce využíváte?

Všechny dostupné druhy přepravy se Vám zobrazí v závětrečném kroku objednávky. Standardně máme k dispozici Zásilkovnu, PPL, DPD, GLS nebo osobní vyzvednutí u nás v Cukrárně Z&M (nám. T.G.M 45, 672 01 Moravský Krumlov).

Rodinné včelařství Košíčkovi z Moravského Krumlova
Kvalitní včelí produkty, výhradně z vlastních včelínů, které pro Vás s láskou připravujeme.
medovydarek.cz
Copyright © 2024 medovydarek.cz | Shop by
Copyright © 2024 medovydarek.cz
Shop by